Member area
Contact | Biolectric
Biolectric maakt en installeert biogasinstallaties (of pocketvergisters) die op basis van bedrijfseigen mest groene energie maken ten behoeve van jouw boerderij. Groene energie uit mest!
Biolectric, pocketvergister, vergister, biogas, biogasinstallatie, mestgas, mestgasinstallatie, mest, drijfmest, kleinschalig, boerderij, landbouw, anaerobe, groene stroom, groene energie, energie uit mest, rundermest, philippe jans, jonathan schrauwen, jan palmaers, fermentatie, koeien, varkens, kippen, energie, elektriciteit
17241
page,page-id-17241,page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,do-etfw,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
MAP Biolectric 4
Belgique (HQ)

Jan De Malschelaan 2
9140 Temse
info@biolectric.be

 

+32 (0)3 689 29 28

option 1 – Administration
option 2 – Production
option 3 – Service après-vente
option 4 – Helpdesk: pour techniciens professionnels concernant des sujets non repris dans nos brochures explicatives (service facturé à €1,25/minute)

 

 

Directeur commercial
Hans Degrande
hans.degrande@biolectric.be
+32 (0)475 23 50 89

France

Sigrid Farvacque
sigrid.farvacque@biolectric.be
+32 (0)499 90 24 40

 

Agripower

 

Parc d’Activités de la Fleuriaye
3 rue Thomas Edison
44470 Carquefou

 

Eric Lecoq
contact@biolectric-france.com
+33 (0)2 28 06 05 90

Angleterre

Gary Hague
gary@biolectric.co.uk
+44 (0)7812 205 588

Canada

Wayside Energy Inc.

 

Toronto

 

John Hawkes
jhawkes@martinenergygroup.com
+1 (416) 890 3992

Bulgarie

Dnepar Street N 75
1220 Sofia

 

Gerolf Jacobs
gerolf@wanadoo.fr
+33 (0)686 51 23 52

Espagne

Mark Kornweibel
mark.kornweibel@biolectric.be
+34 (0)615 244 985

États-Unis d’Amérique

Martin Energy Group Services, LLC

 

39415 Excelsior Dr.
Latham
MO 65050

 

Mark Moser
mmoser@martinenergygroup.com
+1 (510) 915 0618

Grèce

Biogas Holdings PC

 

Ind. Area of Lakkoma
Kato Scholari 57500

 

Stergios Pasias
sp@ikmichaniki.gr
+30 697 5857841

Petros Karanastasis
pk@ikmichaniki.gr
+30 6944752266

Italie

Biolectric Italia s.r.l.

 

Strada Val Nure, 3
29122 Piacenza

 

+39 (0) 347 180 6145
+39 (0) 342 074 6081
+39 (0) 320 644 7276
info@biolectricitalia.it

Les Pays-Bas

Jules Dobbels
jules.dobbels@biolectric.be
+32 476 64 64 00

 

Pays de Galles, l’Écosse, Irlande du Nord & Irelande

Jules Dobbels
jules.dobbels@biolectric.be
+32 476 64 64 00

Pologne

Naturalna Energia.plus

 

Braniborska 58-68
53-680 Wroclaw

 

Adam Orzech
adam.orzech@naturalnaenergia.plus
+48 (0)71 341 02 19

Portugal

Sust 4 Amb

 

Rua do Conhecimento, nº10, Soutelo
4730–575 Vila Verde

 

Artur Nogueira
artur.nogueira@sust4amb.pt
+351 (0)931 617 273

Suède

Biolectric Sweden AB

 

Sternövägen 75
374 33 Karlshamn

 

info@biolectricsweden.se
+46 (0)76 767 64 43

Turquie

Enerlinc

 

Ilkbahar 596. Sk. No:75/4
06550 Çankaya/Ankara

 

Mehmet Sahin
m.sahin@enerlinc.net
+90 (0)531 853 41 28