Member area
Kontakt | Biolectric
Biolectric maakt en installeert biogasinstallaties (of pocketvergisters) die op basis van bedrijfseigen mest groene energie maken ten behoeve van jouw boerderij. Groene energie uit mest!
Biolectric, pocketvergister, vergister, biogas, biogasinstallatie, mestgas, mestgasinstallatie, mest, drijfmest, kleinschalig, boerderij, landbouw, anaerobe, groene stroom, groene energie, energie uit mest, rundermest, philippe jans, jonathan schrauwen, jan palmaers, fermentatie, koeien, varkens, kippen, energie, elektriciteit
17771
page,page-id-17771,page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,do-etfw,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
MAP Biolectric 3
Belgien (HQ)

Jan De Malschelaan 2
9140 Temse
info@biolectric.be
+32 (0)3 689 29 28

 

Verkaufsleiter
jan.palmaers@biolectric.be
+32 (0)472 43 00 41

Bulgarien

Dnepar Street N 75
1220 Sofia

 

Gerolf Jacobs

gerolf@wanadoo.fr

+33 (0)686 51 23 52

Frankreich

Sigrid Farvacque

sigrid.farvacque@biolectric.be

+32 (0) 499 90 24 40

 

Biolectric

Parc d’Activités de la Fleuriaye
3 rue Thomas Edison
44470 Carquefou

Eric Lecoq
contact@biolectric-france.com
+33 (0)2 28 06 05 90

Griechenland

Biogas Holdings PC

 

Ind. Area of Lakkoma
Kato Scholari 57500

 

Stergios Pasias
sp@ikmichaniki.gr
+30 697 5857841

 

Petros Karanastasis
pk@ikmichaniki.gr
+30 6944752266

Großbritannien & Irland

Jules Dobbels
jules.dobbels@biolectric.be
+32 476 64 64 00

Italien

Luca Guidetti

Via N. Machiavelli, n. 42
29121 Piacenza

+39 (0)342 074 6018

info@biolectricitalia.it

Kanada

Wayside Energy Inc.

 

Toronto

 

John Hawkes
jhawkes@martinenergygroup.com
+1 (416) 890 3992

Die Niederlande

Cédric Vandeuren
cedric.vandeuren@biolectric.be
+32 486 74 61 12

Polen

Naturalna Energia.plus

Braniborska 58-68

53-680 Wroclaw,

Adam Orzech@naturalnaenergia.plus
+48 (0) 71 341 02 19

Portugal

Sust 4 Amb

 

Rua do Conhecimento, nº10, Soutelo
4730–575 Vila Verde

 

Artur Nogueira
artur.nogueira@sust4amb.pt
+351 (0)931 617 273

Schweden

Biolectric Sweden AB

 

Sternövägen 75
374 33 Karlshamn

 

info@biolectricsweden.se
+46 (0)76 767 64 43

Die Türkei

Enerlinc

 

Ilkbahar 596. Sk. No:75/4
06550 Çankaya/Ankara

 

Mehmet Sahin
m.sahin@enerlinc.net
+90 (0)531 853 41 28

Vereinigte Staaten von Amerika

Martin Energy Group Services, LLC

 

39415 Excelsior Dr.
Latham
MO 65050

 

Mark Moser
mmoser@martinenergygroup.com
+1 (510) 915 0618