Member area
Contact | Biolectric
Biolectric maakt en installeert biogasinstallaties (of pocketvergisters) die op basis van bedrijfseigen mest groene energie maken ten behoeve van jouw boerderij. Groene energie uit mest!
Biolectric, pocketvergister, vergister, biogas, biogasinstallatie, mestgas, mestgasinstallatie, mest, drijfmest, kleinschalig, boerderij, landbouw, anaerobe, groene stroom, groene energie, energie uit mest, rundermest, philippe jans, jonathan schrauwen, jan palmaers, fermentatie, koeien, varkens, kippen, energie, elektriciteit
16951
page,page-id-16951,page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,do-etfw,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
MAP Biolectric 3
Belgium (HQ)

Jan De Malschelaan 2
9140 Temse
info@biolectric.be

 

+32 (0)3 689 29 28

option 1 – Administration
option 2 – Production
option 3 – After Sale Service
option 4 – Professional Technicians Helpdesk: for information not available in our manuals (will be invoiced at €1.25/minute)

 

International sales
laurens.devos@biolectric.be
+32 (0)499 36 60 22

 

Sales director
jan.palmaers@biolectric.be
+32 (0)472 43 00 41

Canada

Wayside Energy Inc.

 

Toronto

 

John Hawkes
jhawkes@martinenergygroup.com
+1 (416) 890 3992

United Kingdom & Ireland

Laurens De Vos
laurens.devos@biolectric.be
+32 499 36 60 22

 

Michel Vanhoonacker
michel.vanhoonacker@biolectric.be

United States of America

Martin Energy Group Services, LLC

 

39415 Excelsior Dr.
Latham
MO 65050

 

Mark Moser
mmoser@martinenergygroup.com
+1 (510) 915 0618

Ireland

Arena Capital

 

107 Dublin Airport Business Park
Swords Road, Santry, Dublin 9

 

Tommy Costello
tommy@biolectric.ie
+353 (0)1 842 7599

Bulgaria

Dnepar Street N 75
1220 Sofia

 

Gerolf Jacobs
gerolf@wanadoo.fr
+33 (0)686 51 23 52

France

Biolectric France

 

Parc d’Activités de la Fleuriaye
3 rue Thomas Edison
44470 Carquefou

 

Eric Lecoq
contact@biolectric-france.com
+33 (0)2 28 06 05 90

Greece

Biogas Holdings PC

 

Ind. Area of Lakkoma
Kato Scholari 57500

 

Stergios Pasias
sp@ikmichaniki.gr
+30 697 5857841

 

Petros Karanastasis
pk@ikmichaniki.gr
+30 6944752266

Italy

Biolectric Italia

 

Strada Val Nure, 3
29122 Piacenza

 

Antonio Boiardi
antonio.boiardi@biolectricitalia.it
+39 (0)320 644 72 76

The Netherlands

Jumpstart

 

www.jumpstartua.nl

Poland

Solar Naturalna Energia

 

Sokolnicza 5/35
53–676 Wrocław

 

Adam Orzech
adam.orzech@biolectric.pl
+48 (0)601 714 187

Portugal

Sust 4 Amb

 

Rua do Conhecimento, nº10, Soutelo
4730–575 Vila Verde

 

Artur Nogueira
artur.nogueira@sust4amb.pt
+351 (0)931 617 273

Sweden

Biolectric Sweden AB

 

Sternövägen 75
374 33 Karlshamn

 

info@biolectricsweden.se
+46 (0)76 767 64 43

Turkey

Enerlinc

Ilkbahar 596. Sk. No:75/4
06550 Çankaya/Ankara

 

Mehmet Sahin
m.sahin@enerlinc.net
+90 (0)531 853 41 28