Member area
Contact | Biolectric
Biolectric maakt en installeert biogasinstallaties (of pocketvergisters) die op basis van bedrijfseigen mest groene energie maken ten behoeve van jouw boerderij. Groene energie uit mest!
Biolectric, pocketvergister, vergister, biogas, biogasinstallatie, mestgas, mestgasinstallatie, mest, drijfmest, kleinschalig, boerderij, landbouw, anaerobe, groene stroom, groene energie, energie uit mest, rundermest, philippe jans, jonathan schrauwen, jan palmaers, fermentatie, koeien, varkens, kippen, energie, elektriciteit
16373
page,page-id-16373,page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,do-etfw,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
MAP Biolectric 2
België (HQ)

Jan De Malschelaan 2
9140 Temse

 

Sales Belgium
christophe.vanhavermaet@biolectric.be
+32 (0)474 83 72 84

 

International sales
laurens.devos@biolectric.be
+32 (0) 499 36 60 22

 

Sales director
jan.palmaers@biolectric.be
+32 (0)472 43 00 41

 

Administratie
info@biolectric.be
+32 (0)3 689 29 28

Bulgarije

Dnepar Street N 75
1220 Sofia

 

Gerolf Jacobs
gerolf@wanadoo.fr
+33 (0)686 51 23 52

Canada

Wayside Energy Inc.

 

Toronto

 

John Hawkes
jhawkes@martinenergygroup.com
+1 (416) 890 3992

Frankrijk

Biolectric France

 

Parc d’Activités de la Fleuriaye
3 rue Thomas Edison
44470 Carquefou

 

Eric Lecoq
contact@biolectric-france.com
+33 (0)2 28 06 05 90

Ierland

Arena Capital

 

107 Dublin Airport Business Park
Swords Road, Santry, Dublin 9

 

Tommy Costello
tommy@biolectric.ie
+353 (0)1 842 7599

Italië

Biolectric Italia

 

Via Legnano 1
29122 Piacenza

 

Antonio Boiardi
antonio.boiardi@biolectricitalia.it
+39 (0)320 644 72 76

Nederland

Jumpstart

 

www.jumpstartua.nl

Polen

Solar Naturalna Energia

 

Sokolnicza 5/35
53–676 Wrocław

 

Adam Orzech
adam.orzech@biolectric.pl
+48 (0)601 714 187

Portugal

Sust 4 Amb

 

Rua do Conhecimento, nº10, Soutelo
4730–575 Vila Verde

 

Artur Nogueira
artur.nogueira@sust4amb.pt
+351 (0)931 617 273

Turkije

Enerlinc

 

Ilkbahar 596. Sk. No:75/4
06550 Çankaya/Ankara

 

Mehmet Sahin
m.sahin@enerlinc.net
+90 (0)531 853 41 28

Verenigd Koninkrijk & Ierland

Solcap

 

1 Cavendish Court
South Parade
Doncaster DN1 2DJ

 

Angus Fraser
afraser@solcap.co.uk
+44 (0)333 301 8986

Verenigde Staten van Amerika

Martin Energy Group Services, LLC

 

39415 Excelsior Dr.
Latham
MO 65050

 

Mark Moser
mmoser@martinenergygroup.com
+1 (510) 915 0618

Zweden

Biolectric Sweden AB

 

Söftestorp Solbacken
36250 Väckelsång

 

Stan Weyns
stan.weyns@biolectric.se
+46 (0)76 767 64 43